Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Oddział wykonuje pełną diagnostykę ginekologiczną (badania chemiczne, USG, HSG, RTG, kolkoskopia).

Lekarze asystenci posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie USG ginekologicznego i położniczego.

Zabiegi operacyjne:

• pełny zakres małych zabiegów ginekologicznych - biopsje zmian narządu rodnego, diagnostyczne i lecznicze abrazje
  • pełny zakres klasycznych operacji ginekologicznych (usunięcia zmian chorobowych, korekcje położenia narządu rodnego)
  • nowoczesne zabiegi w terapii nietrzymania moczu - TVT
  • diagnostyczne i lecznicze zabiegi laparoskopowe.

Ordynator

• lek. med. Tomasz Biskup

Lekarze

• Lek. med. Jan Biskup
  • Lek. med. Janusz Gutowski
  • Lek. med. Zofia Małgorzata Szarek
  • Lek. med. Bożena Chlewicka
  • Lek. med. Sławomir Domagała
  • Lek. med. Roman Rutkowski
  • Lek. med. Jerzy Rogala
  • Lek. med. Mariusz Zieliński
  • Lek. med. Sławomir Szarek
  • Lek. med. Józef Mazur
    Specjalista Ginekologii i Położnictwa

W Oddziale indywidualne praktyki lekarskie mają m.in. lekarze:

• dr Tomasz Biskup - Specjalista Ginekologii i Położnictwa (praktyka prwatna z pełnym zakresem usług w zakresie diagnostyki w ginekologii i Położnictwie, liczne szkolenia i certyfikaty z zakresu USG w ginekologii i położnictwie, badań prenatalnych, operacji endoskopowych, laparoskopia, histeroskopia, uroginekologia, kolposkopia);
  • dr Janusz Gutowski - specjalista Ginekologii i Położnictwa (obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, specjalizuje się w operacjach laparoskopowych, uroginekologii, onkologii ginekologicznej)
  • dr Zofia Szarek - specjalista Ginekologii i Położnictwa

Oddział zapewnia opiekę psychologa oraz konsultacje lekarzy specjalistów pediatrii, neonatologii, diabetologii, kardiologii, urologii, pulmonologii, dermatologii, okulistyki, alergologii  i innych.

• Wykwalifikowana, profesjonalna i doświadczona kadra lekarska i pielęgniarska
  • Najwyższej klasy sprzęt medyczny i wyposażenie
  • Atrakcyjne warunki lokalowe (pokoje 1,2 osobowe z węzłem sanitarnym), nowoczesna infrastruktura, parking, podjazd, winda, sklep
  • Blok Porodowy spełniający standardy europejskie i nowoczesny Oddział Noworodkowy
  • Kompleksowa diagnostyka i leczenie zaburzeń trzymania moczu oraz zaburzeń statyki – leczenie zachowawcze i operacyjne
  • Pełen zakres zabiegów endoskopowych (laparoskopia, histeroskopia)
  • Zawarte umowy z NFZ - Pacjent nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobytem w oddziale, leczeniem i diagnostyką
  • Wykonujemy pełen profil operacji ginekologicznych i onkologicznych, wykonywanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik operacyjnych (laparoskopia, histeroskopia, operacje z wykorzystaniem siatek polipropylenowych).

Pacjentkom z zaburzeniami statyki narządu rodnego oraz z dysfunkcją w nietrzymaniu moczu oferujemy kompleksową opiekę, badanie urodynamiczne a następnie, w zależności od potrzeby, postępowanie operacyjne oraz opiekę pooperacyjną.

Certyfikaty świadczące o profesjonalizmie i nastawieniu na zaspokajanie wszelkich potrzeb Pacjentów:

• „Szpital bez bólu” - Polskie Towarzystwo Badania Bólu
  • „Szpital Przyjazny Dziecku” - Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)
  • „10 Kroków do Udanego Karmienia Piersią”
  • Certyfikat ISO 9001:2008
  • Akredytacja Ministerstwa Zdrowia  - Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

Wyniki badań satysfakcji Pacjenta wskazują na bardzo wysoki poziom zadowolenia Pacjentów i bardzo wysoką ocenę porodów.

Telefon do Oddziału: (041) 386-21-83