Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Specjalistycznego Artmedik Sp. z o.o.

Oddział Ginekologiczno-Położniczy
Szpital Specjalistyczny w Jędrzejowie

O oddziale

Oddział zapewnia opiekę psychologa oraz konsultacje lekarzy specjalistów pediatrii, neonatologii, diabetologii, kardiologii, urologii, pulmonologii, dermatologii, okulistyki, alergologii  i innych.

Pacjentkom z zaburzeniami statyki narządu rodnego oraz z dysfunkcją w nietrzymaniu moczu oferujemy kompleksową opiekę, badanie urodynamiczne a następnie, w zależności od potrzeby, postępowanie operacyjne oraz opiekę pooperacyjną.

Wyniki badań satysfakcji Pacjenta wskazują na bardzo wysoki poziom zadowolenia Pacjentów i bardzo wysoką ocenę porodów.

Zabiegi operacyjne

Oddział oferuje różne zabiegi operacyjne:

• pełny zakres małych zabiegów ginekologicznych - biopsje zmian narządu rodnego, diagnostyczne i lecznicze abrazje,
  • pełny zakres klasycznych operacji ginekologicznych (usunięcia zmian chorobowych, korekcje położenia narządu rodnego),
  • nowoczesne zabiegi w terapii nietrzymania moczu - TVT,
  • diagnostyczne i lecznicze zabiegi laparoskopowe.

Oddział wykonuje pełną diagnostykę ginekologiczną (badania chemiczne, USG, HSG, RTG, kolkoskopia). Lekarze asystenci posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie USG ginekologicznego i położniczego.

Nasz oddział oferuje:

• Wykwalifikowana, profesjonalna i doświadczona kadra lekarska i pielęgniarska
  • Najwyższej klasy sprzęt medyczny i wyposażenie
  • Atrakcyjne warunki lokalowe (pokoje 1,2 osobowe z węzłem sanitarnym), nowoczesna infrastruktura, parking, podjazd, winda, sklep
  • Blok Porodowy spełniający standardy europejskie i nowoczesny Oddział Noworodkowy
  • Kompleksowa diagnostyka i leczenie zaburzeń trzymania moczu oraz zaburzeń statyki – leczenie zachowawcze i operacyjne
  • Pełen zakres zabiegów endoskopowych (laparoskopia, histeroskopia)
  • Zawarte umowy z NFZ - Pacjent nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobytem w oddziale, leczeniem i diagnostyką
  • Wykonujemy pełen profil operacji ginekologicznych i onkologicznych, wykonywanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik operacyjnych (laparoskopia, histeroskopia, operacje z wykorzystaniem siatek polipropylenowych).

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikaty:

• „Szpital bez bólu” - Polskie Towarzystwo Badania Bólu
  • „Szpital Przyjazny Dziecku” - Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)
  • „10 Kroków do Udanego Karmienia Piersią”
  • Certyfikat ISO 9001:2008
  • Akredytacja Ministerstwa Zdrowia  - Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

Ordynator

• Lek. Tomasz Biskup

Indywidualne praktyki lekarskie

• Lek. Tomasz Biskup
    Specjalista Ginekologii i Położnictwa (praktyka prywatna z pełnym zakresem usług w zakresie diagnostyki w ginekologii i położnictwie, liczne szkolenia i certyfikaty z zakresu USG w ginekologii i położnictwie, badań prenatalnych, operacji endoskopowych, laparoskopia, histeroskopia, uroginekologia, kolposkopia),
  • Lek. Janusz Gutowski
    Specjalista Ginekologii i Położnictwa. Specjalizuje się w operacjach laparoskopowych, uroginekologii, onkologii ginekologicznej.
  • Lek. Zofia Szarek
    Specjalista Ginekologii i Położnictwa

Lekarze

• Lek. Jan Biskup
  • Lek. Janusz Gutowski
  • Lek. Zofia Małgorzata Szarek
  • Lek. Bożena Chlewicka
  • Lek. Sławomir Domagała
  • Lek. Roman Rutkowski
  • Lek. Jerzy Rogala
  • Dr n. med. Mariusz Zieliński
  • Lek. Sławomir Szarek
  • Lek. Józef Mazur

Lekarze rezydenci

• Lek. Agnieszka Stańczyk
  • Lek. Monika Jaworska

Szpital Specjalistyczny Artmedik Sp. z o.o.

ul. Mało­goska 25, 28 – 300 Jędrze­jów

e-mail: sekretariat@szpital-jedrzejow.pl