Ważna informacja!

{[description]}

Ważna informacja!

Szpital Specjalistyczny ARTMEDIK Sp. z o.o. w Jędrzejowie cały czas działa normalnie.

Mimo utrzymującego się na terenie kraju stanu zagrożenia pandemicznego informujemy że Szpital Specjalistyczny ARTMEDIK Sp. z o.o. w Jędrzejowie cały czas przyjmuje pacjentów realizując działania w zakresie lecznictwa.

Wszystkie oddziały oraz pracownie naszego szpitala działają i są do dyspozycji wszystkich potrzebujących pomocy medycznej.

Dyrekcja oraz personel placówki dokładają wszelkich starań mimo wprowadzonego zwiększonego reżimu sanitarnego, aby świadczone usługi utrzymywały się na najwyższym poziomie jakości.

Podobne w kategorii

Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Nowego Roku 2021 życzymy Wam, przede wszystkim zdrowia. Niech w 2021 spełnią się Wasze marzenia, a Wasze domy niech będą pełne ludzi i przepełnione radosnymi spotkaniami!