Szkoła rodzenia - październik 2020

{[description]}

Szkoła rodzenia - październik 2020

Już od 1 października 2020 roku rusza pierwsza edycja Szkoły Rodzenia. Jak sama nazwa wskazuje szkolenie skierowane jest dla kobiet oraz par chcących przygotować się fizycznie i psychicznie na poród dziecka.

Przedsięwzięcie składa się z 5-cio dwugodzinnych spotkań rozciągniętych w terminie 5 tygodni z możliwością uczestnictwa w szkoleniach w dni robocze lub trybem weekendowym.

W planie zajęć uwzględniony jest udział rehabilitanta oraz przedstawiciela banku komórek macierzystych. Uczestnicy spotkań przejdą również kurs "chusto noszenia" powiększając tym samym dodatkowo swoją wiedzę dotyczącą właściwego rozwoju dziecka w aspekcie pielęgnacji bezpośredniej związanej z niezaburzonym rozwojem pociechy podczas jej noszenia.

Ważnym elementem całości kursu będzie również moduł szkoleniowy poświęcony resuscytacji dziecka jako bardzo istotna część wiedzy mogąca mieć zasadnicze znaczenie podczas zaistnienia sytuacji kryzysowej.

Miejscem prowadzenia zajęć będzie sala na trzecim piętrze budynku administracyjnego przy ulicy Małogoskiej 25 w Jędrzejowie. Wszystkie kobiety, które skorzystają z oferty udziału, po zakończeniu kursu otrzymają certyfikat, świadczący o jego zakończeniu upoważniający do otrzymania bezpłatnie jednoosobowej sali na Oddziale Neonatologicznym Jędrzejowskiego Szpitala.

Wszelkie dodatkowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu 661-716-956.


Podobne w kategorii