Centrum Ortopedyczne

Kim jesteśmy?

Leczenie pacjentów wymaga ciągłego doskonalenia się

Wiemy to od lat, dlatego ciągle doskonalimy nasze umiejętności i ciągle pogłębiamy naszą wiedzę. Do dobrego leczenia naszych pacjentów potrzeba jednak czegoś więcej – dobrej współpracy wielu zaangażowanych ludzi wykonujących swój zawód z pasją, dobrej organizacji i dobrego wyposażenia. Dlatego stworzyliśmy ten Ośrodek.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest priorytetem

Pacjenci leczeni w naszym ośrodku są pod stałą, wielospecjalistyczną opieką lekarską. W obrębie Szpitala jest Oddział Intensywnej Opieki Medycznej, Oddział Chirurgiczny i Internistyczny ze stałą obsadą dyżurową. Mamy na miejscu dostęp do nowoczesnej diagnostyki, w tym rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Pełnimy też stały ortopedyczny dyżur urazowy dla pacjentów z obrażeniami narządu ruchu.

Zespół lekarzy z wieloletnim doświadczeniem

Zdobywając doświadczenie podczas pracy w różnych ośrodkach, w tym ośrodkach klinicznych, zajmujących się leczeniem ortopedycznym i leczeniem pacjentów po doznanym urazie, doskonaląc się na wielu stażach i kursach naukowych w kraju i zagranicą postanowiliśmy połączyć swe siły i umiejętności.

Czym się zajmujemy?

  • endoprotezoplastyka dużych stawów: stawu biodrowego, kolanowego i barkowego. Zdecydowaną większość zabiegów wykonujemy technikami małoinwazyjnymi – jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym w tych technikach dla innych lekarzy ortopedów.
  • Zabiegi artroskopowe stawu kolanowego, skokowego, w tym także rekonstrukcjami więzadłowymi
  • Zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie stopy i ręki
  • Chirurgia kręgosłupa
  • Leczenie złamań z użyciem nowoczesnych implantów i innych schorzeń pourazowych
  • Leczenie biologiczne z wykorzystaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu

Zapraszamy do nas, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie w spokój pozwala skupić się na leczeniu.